Dark Light

21453 – SECKO VOX MC7005


Моќност: 400 W
Капацитет на садот: 1.5 л
Стаклен сад
2 брзини
Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Гаранција – 25 месеци

1,990.00ден