19361 – APARAT ZA TURSKO KAFE GORENJE TCM330B


Големина на садот: 0,33 l

Ротација 360°

Лесно чистење

On/Off Копче

Црвен индикатор за работа

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 26 × 19 × 14,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28,5 × 18,2 × 14 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Приклучна моќ: 550 W

1,699.00ден