Dark Light
,

24377 – PERALLNA GORENJE WD10514S


Gorenje WD10514S
 Машина за перење и сушење алишта
 Капацитет на перење 10кг
 Капацитет на сушење 6кг
 1400 вртежи
 ЛЕД Дисплеј
 Инвертер мотор
 15 програми
 Програм против алергии
 Брзо сушење
 Предперење
 Можност за перење без центрифуга
 Одложен старт
 SteamTech третман со пареа
 Пумпа СТОП
 Заштита од прелевање
 Заштита од деца
 Електронско заклучување на вратата
 Када од Carbotech
 Бучност 63dB
 Димензии (ШxВxД): 59.5 × 84.5 × 61 cm
 А енергетска класа

39,990.00ден