Dark Light

23955 – ASPIRATOR FAVORIT 3322 60CM


5,699.00ден

МОДЕЛ 60СМ
КОПЧЕ ON/OFF
КОНТРОЛА МЕХАНИЧКА
БРЗИНИ 3
ВШМУКУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ 550 M3/H
МОТОР 1
ЛЕД СВЕТЛО
ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗ 120MM
НЕТО ТЕЖИНА 7,5 KG
ДИМЕНЗИИ ШИРИНА: 600MM
ДОЛЖИНА: 290MM
ВИСИНА: 350MMX640MM
МОЌНОСТ НА МОТОР 1 X 110 W
БОЈА ЦРНА (КАЛЕНО СТАКЛО)