Dark Light

21937 – MIKSER GORENJE M460CBK


Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластично

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 18,8 × 14,2 × 8,4 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20 × 10 × 20,1 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg

Приклучна моќ: 450 W

Код: 735620

EAN Код: 3838782393044

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

 

2,199.00ден