Dark Light

21773 – LED VOX 50ADS314B


Тип на екран: Direct LED slim
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC , PVR, Hotel Mode, Miracast
Боја: Црна
Гаранција: 3 години