Dark Light

21715 – LED VOX 32ADS315FL SMART


Големина: 32″ (81 см)
Екран: LED
Разолуција: HD (1366×768)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Достапен во црна боја
Гаранција – 36 месеци