Dark Light

21436 – LED VOX 55ADS668S SMART


Големина: 55″ (140 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, HDR+
Боја: сива
Гаранција – 36 месеци