Dark Light

21435 – LED VOX 43ADS662B SMART


Екран: LED
Големина: 43″ (109 см)
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Smart Телевизор: Android 7.1
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 5W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, AV влез, CI+, Mini YPbPr In, COAX излез
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode, Sleep Timer, повеќе јазичен OSD, Dolby Digital Plus (DD+)
Гаранција – 36 месеци