Dark Light

17700 – LED FAVORIT 50DN4JM2T2A ANDROID

Availability:

Out of stock


Дијагонала: 49″ (124cm)
Екран: LED
Резолуција: 1920×1080 (Full HD)
Тјунер: DVB-T/C/T2
Осветлување: 250cd/m2
Време на одговор: 8ms
Smart: да
Wireless: вграден
Поврзување: Scart, HDMIx3, VGA, USB x2, CI+, излез за слушалки, коаксијално audio, Wi-Fi
Монтажа: VESA (200×100)
Андроид оперативен систем: Android 7.0
Боја на рамка: црна
Брзина: Quad core 1.2GHz
Меморија: memory 8GB, RAM 1GB
Јазик: Македонски;Srpski;English; Hrvatski
PVR функција за снимање на содржина: да
Поддржува апликации на Google Play: да
Останато: Поддржува безжична тастатура; Хотелски режим; Повеќејазично мени
Dvb-c: да
Dvb-t2: да
Звучници: 2x10W
Држач: Метален
Димензии со држач (ШxВxД): 110x67x29cm
Димензии без држач (ШxВxД): 110x63x8cm
Нето тежина: 8,70 kg