Dark Light
,

17699 – LED FAVORIT 32DN4M3T2 ANDROID


Дијагонала: 32” (80cm)
Екран: LED
Резолуција: 1366×768 (HD Ready)
Тјунер: Digital DVB-T2/C; DVB-S2
Осветлување: 200cd
Време на одговор: 20 ms
Smart: да
Wireless: вграден
Поврзување: Scart,HDMIx3,VGA,USB x2, Поддржува Cl+, Wi-Fi
Монтажа: VESA (200×100)
Андроид оперативен систем: Android 7.0
Боја на рамка: црна
Брзина: Quad core 1.2GHz
Меморија: memory 8GB, RAM 1GB
Јазик: Македонски;Srpski;English; Hrvatski
PVR функција за снимање на содржина: да
Поддржува апликации на Google Play: да
Останато: Поддржува безжична тастатура; Хотелски режим; Повеќејазично мени
Dvb-c: да
Dvb-t2: да
Звучници: 2x7W
Држач: Метален
Димензии со држач (ШxВxД): 730x465x176,8 mm
Димензии без држач (ШxВxД): 730×433,3×85,6 mm
Нето тежина: 4,1kg

10,390.00ден