MTX-ED-E 810 ELEKTRICNA UDARNA DUPCALKA

MTX-ED-E 810 ELEKTRICNA UDARNA DUPCALKA

2,399MKD
Availability: In Stock

Потрошувачка, моќност810 WБрој на вртежи во празен од0 - 2.800 min-1Капацитет на стезна чаура2 - 13 mmМакс. дупчење - челик10 mmМакс. Дупчење -дрво25 mmМакс. Дупчење -бетон13 mmТежина EPTA2.5 Kg...

- +