ASPIRATOR MAKS 3062 BEL

3,490MKD Ex Tax: 3,490MKD

Мотор: 1 x 90WМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка1 х 28W лампаКапацитет: 280 m3/hДвокасетен филтерШирина: 60 сантиметриМатеријал: нер’ѓосувачки челикБоја: бела...

ASPIRATOR MAKS 3062 INOKS

3,590MKD Ex Tax: 3,590MKD

Мотор: 1 x 90WМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка1 х 28W лампаКапацитет: 280 m3/hДвокасетен филтерШирина: 60 сантиметриМатеријал: нер’ѓосувачки челикБоја:инокс...

ASPIRATOR MAKS 5262 BEL

3,490MKD Ex Tax: 3,490MKD

Мотор: 2 x 90WМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка2 х 30W лампиКапацитет: 460 m3/hНиво на шум: 55 dBAШирина: 60 сантиметри...

ASPIRATOR MAKS 5262 CRN

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

Мотор: 2 x 90WМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка2 х 30W лампиКапацитет: 460 m3/hНиво на шум: 55 dBAШирина: 60 сантиметри...

ASPIRATOR MAKS 5262 INOKS

3,690MKD Ex Tax: 3,690MKD

Мотор: 2 x 125W турбински заштитен моторМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка2 х 40W лампиКапацитет: 530 m3/hПритисок: 340 PaНиво на шум: 56 dBAМожност да се користи со филтри за активен јаглен:2Ширина: 60 сантиметри...

ASPIRATOR MAX ART DEKO 6B ECO

10,990MKD Ex Tax: 10,990MKD

Аспиратор Макс Курвекс 6 Црн ЕКО:Мотор: 95W двојно-турбински заштитен  хипер мотор;Механичка контролна табла со 3 брзини;On/ Off пилот сијаличка;2 х 50W халогени лампи;Капацитет: 500 m3/h;Притисок: 320 Pa;Ниво на шум: 48 dBA;Можност да користи ф...

ASPIRATOR MAX KURVEKS 6B ECO

8,990MKD Ex Tax: 8,990MKD

Аспиратор Макс Курвекс 6 Црн ЕКО:Мотор: 95W двојно-турбински заштитен  хипер мотор;Механичка контролна табла со 3 брзини;On/ Off пилот сијаличка;2 х 50W халогени лампи;Капацитет: 500 m3/h;Притисок: 320 Pa;Ниво на шум: 48 dBA;Можност да користи ф...

ASPIRATOR MAX KURVEKS 6E ECO

9,490MKD Ex Tax: 9,490MKD

Аспиратор Макс Курвекс 6 Црн ЕКО:Мотор: 95W двојно-турбински заштитен  хипер мотор;Механичка контролна табла со 3 брзини;On/ Off пилот сијаличка;2 х 50W халогени лампи;Капацитет: 500 m3/h;Притисок: 320 Pa;Ниво на шум: 48 dBA;Можност да користи ф...

ASPIRATOR MAX PRO ART DEKO 9C 900

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Мотор: 270W двојно-турбински заштитен хипер мотор;Сензорски команди на стаклената контролна табла;On/ Off пилот сијаличка;Индикатор за запушен филтер;Функција за тајмер со постепено преминување од најголема брзина до сиклучување;Постепено исклучување...

ASPIRATOR MAX TELESKOPICO 5260 BL

4,690MKD Ex Tax: 4,690MKD

Мотор: 2 x 125W турбински заштитен моторМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка2 х 40W лампиКапацитет: 530 m3/hПритисок: 340 PaНиво на шум: 56 dBAМожност да се користи со филтри за активен јаглен:2Ширина: 60 сантиметри...

ASPIRATOR MAX TELESKOPICO 5260 WH

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

Мотор: 2 x 125W турбински заштитен моторМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка2 х 40W лампиКапацитет: 530 m3/hПритисок: 340 PaНиво на шум: 56 dBAМожност да се користи со филтри за активен јаглен: 2Ширина: 60 сантиметри...

ASPIRATOR MAX TELESKOPIKO 5260 E

4,490MKD Ex Tax: 4,490MKD

Мотор: 2 x 125W турбински заштитен моторМеханичка контролна табла со 3 брзиниOn/ Off пилот сијаличка2 х 40W лампиКапацитет: 530 m3/hПритисок: 340 PaНиво на шум: 56 dBAМожност да се користи со филтри за активен јаглен:2Ширина: 60 сантиметри...

ASPIRATOR MAX VERTICAL ANG 600 BLACK

13,490MKD Ex Tax: 13,490MKD

МОТОР: 270WКАПАЦИТЕТ: 430 M3/HДВОЈНО-ТУРБИНСКИ ЗАШТИТЕН ХИПЕР МОТОРМЕХАНИЧКА КОНТРОЛНА ТАБЛАON/OFF ПИЛОТ СИЈАЛИЧКА2 Х 50W ХАЛОГЕНИ ЛАМПИ...

BOJLER 50L FABBYGO

4,400MKD Ex Tax: 4,400MKD

Модел: 50 lit fabbВолумен: 50LKазан: челичен лим-емајлиранМонтажа: Вертикална...

BOJLER 80LIT FABBYGO

4,799MKD Ex Tax: 4,799MKD

Модел: 80 lit fabbВолумен: 80LKазан: челичен лим-емајлиранМонтажа: ВертикалнаГреач: 1,5 kwТежина: 22.2kgДимензии: 740х440х440...

BOJLER BOSCH ECO80 80L VERTICAL

6,490MKD Ex Tax: 6,490MKD

BOJLER 80L

BOJLER GORENJE TG 80 N

5,990MKD Ex Tax: 5,990MKD

Модел: TG 80 NВолумен: 80ЛНето тежина: 27кгГреач:2000 KWПотрошувачка(kWh/24h): 1,85Димензии на пакувањето: 800х480х490...

BOJLER LEOV 100L EKONOMIK

5,990MKD Ex Tax: 5,990MKD

Модел: AD 100 VВолумен: 100LKазан: челичен лим-емајлиранМонтажа: ВертикалнаГреач: 1,5 kw...

BOJLER LEOV 10L NISKO MONTAZEN

2,990MKD Ex Tax: 2,990MKD

Модел: AD 10Волумен: 10LKазан: челичен лимМонтажа: НискоГреач: 1,5 kwТежина: 7 kgДимензии во мм: 410х290х255...

BOJLER LEOV 10L VISOKO MONTAZEN

2,990MKD Ex Tax: 2,990MKD

Модел: AD 10Волумен: 10LKазан: челичен лимМонтажа: ВисокоГреач: 1,5 kwТежина: 7 kgДимензии во мм: 410х290х255...

BOJLER LEOV 80L + REGULATOR

5,190MKD Ex Tax: 5,190MKD

Модел: AD 80 V СО РЕГУЛАТОРВолумен: 80LKазан: челичен лим-емајлиранМонтажа: ВертикалнаГреач: 1,5 kwТежина: 22.2kgДимензии: 740х440х440...

BOJLER LEOV 80L EKONOMIK

4,590MKD Ex Tax: 4,590MKD

Модел: AD 80 VВолумен: 80LKазан: челичен лим-емајлиранМонтажа: ВертикалнаГреач: 1,5 kwТежина: 22.2kgДимензии: 740х440х440...

BOJLER LEOV 80L PARNO SOLAR

6,490MKD Ex Tax: 6,490MKD

Модел: AD 80 CVВолумен: 80LСОЛАРЕН / СО ПАРНО /Kазан: челичен лимМонтажа: ВертикалнаГреач: 2 kwТежина: 28,5 kgДимензии во мм: 740х440х440...

DRZAC ZA LED TV 28″-52″ 8046

590MKD Ex Tax: 590MKD

DRZAC LED 28″-52″8046...

ELEKTRA 020ELE033

5,990MKD Ex Tax: 5,990MKD

A+MINI BAR47x45x49...

ELEKTRICEN SHPORET ALFA PLAM S 140 55 13

14,450MKD Ex Tax: 14,450MKD

Бела бојаЕкспрес ринглаДупло стаклоВкупна сила 7915wДимензии на рерна во мм в*ш*д 320*460*475Висина 850ммШирина 550ммДлабочина 600мм...

ELEKTRICEN SHPORET GORENJE E 61102 AW

13,990MKD Ex Tax: 13,990MKD

Електрична плоча за готвењеГрејни места:Лево напред: 220 mm, 2 kW, нормална рингла со временски ограничувач,Десно напред: 80 mm, 0,5 kW, нормална,Лево назад: 145 mm, 1,5 kW, за брзо готвење,Десно назад: 180 mm, 2 kW, за брзо готвењеДимензии (Ш x В x ...

ELEKTRICEN SHPORET SHAUB LORENZ 6042 NE

9,490MKD Ex Tax: 9,490MKD

Грејни места 4Димензии на рерната: 39х45х32Регулација на температура до 250CОпрема:1 Тава1 Решетка...

FAVORIT 4J

18,990MKD Ex Tax: 18,990MKD

FAVORIT 4J BLACK

19,990MKD Ex Tax: 19,990MKD

FAVORIT 4J LUX

20,990MKD Ex Tax: 20,990MKD

FAVORIT 5B + PLOCA FAVORIT

18,190MKD Ex Tax: 18,190MKD

FAVORIT F 265

13,990MKD Ex Tax: 13,990MKD

Енергетска класа: АБруто зафатнина 186 литриДимензии: 144x54cm...

FRIZHIDER FAVORIT RF 260

10,490MKD Ex Tax: 10,490MKD

Енергетска класа: А+Бруто зафатнина 187 литриДимензии: 144x55x60cm...

FRIZHIDER GORENJE RF 4140 AW

13,290MKD Ex Tax: 13,290MKD

Тип – фрижидер комбиниранКапацитет: 234лЛадилник: 183лКомора: 49лЕнергетска класа: А+Димензии: (Ш x В x Д):54 × 144 × 57 cm...

FRIZHIDER GORENJE RF 4141 ANW

13,990MKD Ex Tax: 13,990MKD

Energetska klasa:A+Kapacitet (litara):210 / 207 l...

FRIZHIDER GORENJE RF 6275 W

17,190MKD Ex Tax: 17,190MKD

Комбиниран фрижидер со горна комораБруто капацитет: 259 ЛитриЕнергетска класа: АДимензии (Ш x В x Д): 60 × 143,5 × 62,5 cm...

FRIZHIDER GORENJE RK 6191 AW

23,890MKD Ex Tax: 23,890MKD

Тип – фрижидер комбиниранКапацитет: 321лЛадилник: 225лКомора: 96лЕнергетска класа: АДимензии: (Ш x В x Д):60 × 185 × 64 cm...

FRIZHIDER VOKS KC 1200

6,990MKD Ex Tax: 6,990MKD

Енергетска класа: А+Бруто зафатнина 100 литриАнтибактериска заштитаДимензии: 55x48x85cm...

FRIZHIDER VOKS KK 3501

17,990MKD Ex Tax: 17,990MKD

Енергетска класа А +Капацитет:318Бруто капацитет 228lНето капацитет 90lВисина 185 смДимензии (Ш x Д x В) 60 x 60 x 185 см...

FRIZHIDER VOKS KK 3501 S

19,990MKD Ex Tax: 19,990MKD

Енергетска класа А +Капацитет:318Бруто капацитет 228lНето капацитет 90lВисина 185 смДимензии (Ш x Д x В) 60 x 60 x 185 см...

FRIZHIDER VOKS KS 2800 SILVER

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Енергетска класа: АБруто зафатнина 250 литриАнтибактериска заштитаДимензии: 144х55х60см...

FRIZHIDER VOKS KS 2800 WHITE

11,990MKD Ex Tax: 11,990MKD

Енергетска класа: АБруто зафатнина 250 литриАнтибактериска заштитаДимензии: 144х55х60см...

FRIZHIDER VOKS NF 3880 INOX

21,990MKD Ex Tax: 21,990MKD

Енергетска класа: АБруто зафатнина 318 литриАнтибактериска заштитаДимензии: 60x60x185cm...

FRIZHIDER VOKS VF 1500

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

Енергетска класа: А+Бруто зафатнина 71 литриАнтибактериска заштитаДимензии: 55x58x85cm...

FRIZHIDER VOX KG 2600 B

13,490MKD Ex Tax: 13,490MKD

Фрижидер со замрзнувачЕнергетска класа: А+Бруто зафатнина 238 литриНето зафатнина 227 литри (187 литри капацитет на фрижидерот и 40 литри капацитет на замрзнувачот)Антибактериска заштитаДимензии: 144х54х60см...

FRIZHIDER VOX KG 2600 S

11,990MKD Ex Tax: 11,990MKD

Фрижидер со замрзнувачЕнергетска класа: А+Бруто зафатнина 238 литриНето зафатнина 227 литри (187 литри капацитет на фрижидерот и 40 литри капацитет на замрзнувачот)Антибактериска заштитаДимензии: 144х54х60см...

FRIZHIDER VOX KG 2600 W

11,490MKD Ex Tax: 11,490MKD

Фрижидер со замрзнувачЕнергетска класа: А+Бруто зафатнина 238 литриНето зафатнина 227 литри (187 литри капацитет на фрижидерот и 40 литри капацитет на замрзнувачот)Антибактериска заштитаДимензии: 144х54х60см...

FRIZHIDER VOX KK 3200

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Фрижидер со замрзнувачЕнергетска класа: А+Нето зафатнина 239 литриВентилација на преградата за овошје и зеленчук;Антибактериска заштита;Димензии: 170х54х61см;...

FRIZHIDER VOX KK 3200 B

16,990MKD Ex Tax: 16,990MKD

Фрижидер со замрзнувачЕнергетска класа: А+Нето зафатнина 239 литриВентилација на преградата за овошје и зеленчук;Антибактериска заштита;Димензии: 170х54х61см;...

FRIZHIDER VOX KK 3200 S

15,690MKD Ex Tax: 15,690MKD

Фрижидер со замрзнувачЕнергетска класа: А+Нето зафатнина 239 литриВентилација на преградата за овошје и зеленчук;Антибактериска заштита;Димензии: 170х54х61см;...

FRIZHIDER VOX KS 1100

7,490MKD Ex Tax: 7,490MKD

Фрижидер со внатрешна комораАвтоматско одмрзнувањеЕнергетска класа: А+Бруто зафатнина: 92 литриНето зафатнина: 88 литриФиксни прегради на врататаАнтибактериска заштита...

FURNA MAX 1006 + PLOCA MAX

17,990MKD Ex Tax: 17,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Мултифункционална рерна со вентилациско печењеИнокс панелИноксни копчиња:2Алуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60 Саклокерамичка плотнаСензорски командиГрејн...

FURNA MAX 1010 + PLOCA MAX

18,990MKD Ex Tax: 18,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Мултифункционална рерна со вентилациско печењеЦрн панелЦрни копчиња:2Алуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60...

FURNA MAX BO 1006

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Мултифункционална рерна со вентилациско печењеИнокс панелИноксни копчиња:2Алуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60...

FURNA MAX BO 1010

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Мултифункционална рерна со вентилациско печењеЦрн панелЦрни копчиња:2Алуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60...

FURNA OKGRUGLA SAMDAN

2,990MKD Ex Tax: 2,990MKD

Модел: 1007Вати: 2x700w = 1400wВалтажа: 220-240vТермостат...

FURNA OKRUGLA ISIK

3,090MKD Ex Tax: 3,090MKD

Модел: ISIKВати: 2x700w = 1400wВалтажа: 220-240vТермостат...

GREALKA SAMDAN 3000

3,350MKD Ex Tax: 3,350MKD

Модел: 3000Вати: 4x600w = 2400wВолтажа: 220-240vТермостатСигурностен ПрекидачВентилаторОвлажувач на воздух...

GREALKA SAMDAN 3004

2,190MKD Ex Tax: 2,190MKD

Модел: 3004Ваи: 4x600w = 2400wВалтажа: 220-240vТермостатСигурностен Прекидач...

GREALKA SAMDAN 3005

2,290MKD Ex Tax: 2,290MKD

228x585x5372200W220-230 V5.5 kg16 A...

GREALKA SAMDAN 3005 INFRARED

2,590MKD Ex Tax: 2,590MKD

228x585x5372200W220-230 V5.5 kg16 A...

GREALKA SAMDAN 3010

1,850MKD Ex Tax: 1,850MKD

Модел: 3010Вати: 4x600w = 2400wВолтажа: 220-240vСигурностен ПрекидачВентилаторОвлажувач на воздух...

GREALKA SAMDAN 3015

1,650MKD Ex Tax: 1,650MKD

Модел: 3015Вати: 4x600w = 2400wВолтажа: 220-240vСигурностен Прекидач...

HORIZONTALEN ZAMRZNUVAC GORENJE 410 L

16,450MKD Ex Tax: 16,450MKD

Тип – ЗамрзнувачЕнергетска класа: АКапацитет: 410лДимензии: (Ш x В x Д):134 × 91 × 76 cmБоја: бела...

HORIZONTALEN ZAMZRNUVAC GORENJE FG 330 WHITE

14,500MKD Ex Tax: 14,500MKD

Тип – ЗамрзнувачЕнергетска класа: АКапацитет: 310лДимензии: (Ш x В x Д):110 × 85 × 70 cmБоја: бела...

INFRARED GREALKA SAMDAN 4003

2,190MKD Ex Tax: 2,190MKD

ИНФРАРЕД ГРЕАЛКА ИШИКМодел: 4003Вати: 2200wВалтажа: 220-240vТермостат...

KALORIFER MAX 903

1,300MKD Ex Tax: 1,300MKD

2 нивоа на моќност: 750W/ 1500WКерамички грејачиПрилагодлив термостатЗаштита од прегревањеИндикаторска сијаличкаСигурносно копче при превртување на уредот...

KALORIFER MAX KF 103 B

890MKD Ex Tax: 890MKD

Максимална моќност: 2000W2 нивоа на моќност: 1000w/ 2000wПрилагодлив термостатЗаштита од прегревањеИндикаторска сијаличкаСигурноceн прекинувач при превртување на уредот...

KALORIFER VIVAX FH 2050

890MKD Ex Tax: 890MKD

Калорифер ВИВАКСФХ-20502000 ВАТИТермостат...

KAMIN BLIST B1

8,290MKD Ex Tax: 8,290MKD

KAMIN BLIST B1POWER: 7-8 KW465 x 390 x 790 mm45m2...

KAMIN BLIST B1 EKO

6,790MKD Ex Tax: 6,790MKD

KAMIN BLIST B1 EKOPOWER: 7-8 KW460 x 400 x 710 mm40m2...

KAMIN BLIST B22

10,390MKD Ex Tax: 10,390MKD

KAMIN BLIST B22POWER: 9-10 kw510 x 500 x 910 mm50-55 m2...

KAMIN BLIST BR

13,490MKD Ex Tax: 13,490MKD

KAMIN BLIST BRPOWER: 10-12KW500 x 450 x 1010 mm50-60m2so relna...

KAMIN BLIST BRM

15,990MKD Ex Tax: 15,990MKD

KAMIN BLIST BRM12-14 KW580 x 540 x 1010 mm60-70 m2so relna...

KAMIN BLIST ECONOMIC LUX LM

6,190MKD Ex Tax: 6,190MKD

KAMIN BLIST ECONOMIC LUX LMPOWER: 5-7 KW330 x 360 x 930 mm25m2...

KAMIN BLIST OGAN

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

KAMIN BLIST OGANPOWER: 8-9 kw450 x 490 x 930 mm50-55 m2...

KAMIN BLIST OGAN LM

8,890MKD Ex Tax: 8,890MKD

KAMIN BLIST OGAN LMPOWER: 8-9 KW450 x 490 x 930 mm40-50 m2...

KAMIN BLIST ZHAR

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

KAMIN BLIST ZHARPOWER: 8-10 KW480 x 460 x 93040-50m2Plotna CelicnaVrata Celicna...

KLIMA FAVORIT 48000BTU

79,990MKD Ex Tax: 79,990MKD

KLIMA FAVORIT 5.5KW 18000BTU inverter

31,000MKD Ex Tax: 31,000MKD

Модел INVERTER 18000 BTUСкриен LED дисплејЕнергетска класа (ладење) A++Енергетска класа (греење) A+Капацитет на ладење (Btu/h;W) 5100 (1800-5700)Капацитет на греење (Btu/h;W) 5100 (1800-6500)Работна температура C° од -15 до +43...

KLIMA MAX 3.5KW AC AGR 12CHSA/BHI INVERTER 013

20,990MKD Ex Tax: 20,990MKD

Енергетска класа: АФреон: R410Влезна моќност на ладење/ греење: 1095W/1035WКапацитет на ладење: 3500WКапацитет на греење: 3700WКоефициент на енергетска ефикасност EER за ладење: 4.75Коефициент на енергетска ефикасност COP за греење: 3.18Капацитет на ...

KLIMA MAX 3.5KW ACAGR7 12 BR3

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Фреон: R410AMоќност на ладење/ греење: 3250W/34000Капацитет на ладење BTU/h/W 11089; 3250Капацитет на греење BTU/h/W 11601; 3400Коефициент на енергетска ефикасност EER за ладење BTU/h.w; w / w 10,96; 3.21Коефициент на енергетска ефикасност COP за гре...

KLIMA MAX 5.5KW AC AGR 18CHSA/BHI INVERTER 015

32,990MKD Ex Tax: 32,990MKD

Енергетска класа: А++Фреон: R410Влезна моќност на ладење/ греење: 1660W/1630WКапацитет на ладење: 5700WКапацитет на греење: 6500WКоефициент на енергетска ефикасност SEER за ладење: 6.1Коефициент на енергетска ефикасност SCOP за греење: 4.7Капацитет н...

KLIMA MAX 5.5KW ACAGR7 18 BR5

22,990MKD Ex Tax: 22,990MKD

Фреон: R410Влезна моќност на ладење/ греење: 2130W/2200WКапацитет на ладење BTU/h W 18000; 5280Капацитет на греење BTU / h; W 18.500; 5420Коефициент на енергетска ефикасност EER за ладење BTU / h.w; w / w 10,98; 3.22Коефициент на енергетска ефикаснос...

KLIMA ST PAC Y09W 9000BTU

13,990MKD Ex Tax: 13,990MKD

ST PAC-Y09W• Superior Technology• Портабл клима уред ПИНГВИН• 9000BTU• Бела боја• ЛЦД Дисплеј• Ладење• Одвлажнување (1л на час) + Вентилатор• 3 функции во еден уред• 2630W ладење• EER Ладење 2.61 W/W• Циркулација на воздух 380 м3 на час• Тајмер 24 ча...

Konvektor SIMFER S4200KV

3,790MKD Ex Tax: 3,790MKD

Convector Simfer S4200KV2000WThermostatAluminum ResistanceOver Heat Safety SwitchWall Mounted & Free Standing12 month warranty...

Konvektor SIMFER S4250KV

4,590MKD Ex Tax: 4,590MKD

Convector Simfer S4250KV2500WThermostatAluminum ResistanceOver Heat Safety SwitchWall Mounted & Free Standing12 month warranty...

LED ARIELLI 3228HD ANDROID

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-32KL4100 32“ (82cm)• Superior Technology• LED TV• HD Ready• Resolution 1366×768• SMART TV• DVB-T/DVB-C• USB port with PVR (Power Video Recording)• Integrated WIFI• Earphone out• HDMI x3...

LED ARIELLI 32DN5

0MKD Ex Tax: 0MKD

LED ARIELLI 32DN6 SMARTHD READYHDMIUSB...

LED ARIELLI 32DN6 SMART

0MKD Ex Tax: 0MKD

LED ARIELLI 32DN6 SMARTHD READYHDMIUSBSMART...

LED ARIELLI 4018 FULL HD

0MKD Ex Tax: 0MKD

LED FAVORIT 3211 SMART

0MKD Ex Tax: 0MKD

32″(82 CM.)LED TEЛЕВИЗОРHD РЕЗОЛУЦИЈА – 1366Х768200HZ CLEAR MOTION PICTUREULTRA SLIM – ДИЗАЈНОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2SMART TVВГРАДЕН-WI-FIFULL SMARTAPLICATION-FACEBOOK,YOUTUBE,BROWSERТЈУНЕР DVB T/C MPEG4USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО)PVR – СНИМАЊЕ ...

LED FAVORIT 3215

0MKD Ex Tax: 0MKD

32″(81 CM.) LED TEЛЕВИЗОРHD READY – 1366Х768ЕКРАН: 16:9Контраст: min 1000ОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2ЈАЧИНА НА ЗВУК: 2X6W RMSDVB T/C; MPEG4ВЛЕЗОВИ: HDMI; USB; SCART...

LED FAVORIT 4011 SMART

0MKD Ex Tax: 0MKD

40″(102 CM.) LED TEЛЕВИЗОРFULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080Р100HZ PERFECT MOTION RATEDIGITAL CRYSTAL CLEARULTRA SLIM – ДИЗАЈНОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2HIGH CONTRASTSMART TVWI-FIFULL SMART APLICATION-FACEBOOK,YOUTUBE,BROWSERDVB T/C MPEG4USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,М...

LED HITACHI 49HGW69 4K ULTRA HD

0MKD Ex Tax: 0MKD

HITACHI 49HGW69 49“ (124cm)• NEW MODEL 2016• 4K ULTRA HD• SMART ULTRA SLIM LED TV• Black color• Ultra HD• Resolution 3840×2160• Contrast 3.000.000 : 1• Open Internet Browser – Opera• Facebook• Youtube• Instagram• Skype• Netflix• Bluetooth• Wifi integ...

LED LG 43LH560V SMART FULL HD

0MKD Ex Tax: 0MKD

43 InchSMART TVFULL HD...

LED OUTDOOR LIGHT 12075 10W

330MKD Ex Tax: 330MKD

LED OUTDOOR LIGHT 13174

650MKD Ex Tax: 650MKD

LED OUTDOOR LIGHT 13175 100W

1,290MKD Ex Tax: 1,290MKD

LED PHILIPS 40PFS5501 FULL HD SMART

0MKD Ex Tax: 0MKD

40 InchSMART TVFULL HDDUAL CORE 8GB...

LED PHILIPS 43PFS4001

18,990MKD Ex Tax: 18,990MKD

43″ (108cm) Full HD Slim LED TV With Digital Crystal Clear, 1920x1080pPicture Performance Index 200Ultra Slim lines for a refined profileHDMI x3, USB 2.0 Multimedia, VGA, CI+DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2...

LED PHILIPS 49PFS5301

28,990MKD Ex Tax: 28,990MKD

49″ (124cm) SMART Full HD Ultra Slim LED TV, 1920x1080pPixel Plus HDPicture Performance Index 500Micro DimmingSmart TV, Apps, Internet Browser, YoutubeHDMI x2, 2x USB 2.0 Multimedia, CI+, LAN, Wi-Fi Built inDVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S/S2, MPEG4...

LED SAMSUNG 40j5100 SMART FULL HD

0MKD Ex Tax: 0MKD

40 InchSMART TVFULL HD...

LED SCHNEIDER 32

0MKD Ex Tax: 0MKD

LED SCHNEIDER 40

0MKD Ex Tax: 0MKD

LED SCHNEIDER 40HD READYHDMIUSB...

LED SKYWORTH 49E3000

0MKD Ex Tax: 0MKD

Skyworth­Type: LED TVModel: LED-49E300049 Inch TVFull HD LED TV: 1080p3 HDMI input2 USB-Video supportPC input...

LED SONY BRAVIA KDL488WD650BAEP

0MKD Ex Tax: 0MKD

48 InchSMART TVFULL HD...

LED ST 32IJ4000

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-32IJ4000 32“ (82cm)• Superior Technology• LED TV• HD Ready• Resolution 1366×768• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• DVB-T/DVB-C• USB port with PVR (Power Video Recording)• Timeshift• Coaxial out• Earphone out• CVBS Input x2• RF...

LED ST 32IJ4500 SMART

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-32IJ4500 32“ (82cm)• Superior Technology• Android 4.4 SMART LED TV• integrated WiFi• HD Ready• Resolution 1366×768• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• Processor QUAD Core REALTEK2984• GPU 2xSGX544• Chipset PB801• 1 GB RAM• 4GB ...

LED ST 32KL4100

9,490MKD Ex Tax: 9,490MKD

ST-32KL4100 32“ (82cm)• Superior Technology• LED TV• HD Ready• Resolution 1366×768• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• DVB-T/DVB-C• USB port with PVR (Power Video Recording)• Timeshift• Coaxial out• Earphone out• CVBS Input x2• RF...

LED ST 32KL4500 SMART ANDROID

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-32KL4500 32“ (82cm)• Superior Technology• Android SMART LED TV• integrated WiFi• HD Ready• Resolution 1366×768• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• Processor Amlogic S805 QUAD Core CortexA5 1.5GHz• GPU 4xMail450• S506.PB801• 1 G...

LED ST 40IJ5000

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-40IJ5000 40“ (102cm)• Superior Technology• LED TV• FullHD• Resolution 1920×1080• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• DVB-T/DVB-C• USB port with PVR (Power Video Recording)• Timeshift• Coaxial out• Earphone out• CVBS Input x2• RF...

LED ST 40IJ5500 SMART

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-40IJ5500 40“ (102cm)• Superior Technology• Android 4.4 SMART LED TV• integrated WiFi• FullHD• Resolution 1920×1080• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• Processor QUAD Core CortexA5 1.5GHz• GPU 4xMail450• Chipset S2T506-XBN• 1 GB...

LED ST 42KL5500 SMART ANDROID

0MKD Ex Tax: 0MKD

ST-42KL5500 42“ (106cm)• Superior Technology• Android SMART LED TV• integrated WiFi• FullHD• Resolution 1920×1080• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• Processor QUAD Core Cortex A5 1.5GHz• GPU 4xMail450• S506.PB801• 1GB RAM• 8GB RO...

LED ST 42KL5500 SMART ANDROID

18,490MKD Ex Tax: 18,490MKD

ST-42KL5500 42“ (106cm)• Superior Technology• Android SMART LED TV• integrated WiFi• FullHD• Resolution 1920×1080• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• Processor QUAD Core Cortex A5 1.5GHz• GPU 4xMail450• S506.PB801• 1GB RAM• 8GB RO...

LED ST 49KL5500

23,990MKD Ex Tax: 23,990MKD

ST-49KL5500• 49“ (123 cm) Android SMART LED TV• Superior Technology• integrated WiFi• FullHD• Resolution 1920×1080• Dynamic Contrast 3.000.000 : 1• Brightness: 400 cd/m2• Processor QUAD Core Cortex A5 1.5GHz• GPU 4xMail450• S506.PC821• 1GB RAM• 8GB R...

MASHINA SADOVI FAVORIT MS 5000

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Капацитет: 12 комплетиЕнергетска класа: А+Класа на перење: АПрограми за перење: 4 предперење60x85x60cm...

MASHINA SADOVI FAVORIT MS 5000 SILVER

13,990MKD Ex Tax: 13,990MKD

Капацитет: 12 комплетиЕнергетска класа: А+Класа на перење: АПрограми за перење: 4 предперење60x85x60cm...

MASHINA SADOVI FAVORIT MSV5000

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Капацитет: 12 комплетиЕнергетска класа: АПрограми за перење: 5 предперење59.6×81.5x55cm...

MASHINA SADOVI VOX LC 20

12,490MKD Ex Tax: 12,490MKD

Електронски програматорЕнергетска класа: А+Класа на перерње: АКласа на сушење: BКапацитет: 12 комплетиПрограми на перење: 5 + предперењеECO брзо перењеПоловина перење4 температури на перење:40°/50°/65°/70°C;Одложен стартВнатрешност од нерѓосувачки че...

MASHINA SADOVI VOX LC 2145

13,650MKD Ex Tax: 13,650MKD

Капацитет: 10 комплетиЕнергетска класа: АКласа на перење: АПрограми за перење: 5 + предперењеТемператури на перење: 40°/50°/55°/65°/70°CПоловина перењеЕко брзо перење 30 минути...

MASHINA SADOVI VOX LC 2145 INOX

13,650MKD Ex Tax: 13,650MKD

Капацитет: 10 комплетиЕнергетска класа: АКласа на перење: АПрограми за перење: 5 + предперењеТемператури на перење: 40°/50°/55°/65°/70°CПоловина перењеЕко брзо перење 30 минути...

MASHINA SADOVI VOX LX 22 IX

14,390MKD Ex Tax: 14,390MKD

Електронски програматорЕнергетска класа: А+Класа на перерње: АКласа на сушење: АКапацитет: 12 комплетиПрограми на перење:5Температури на перење:4Потрошувачка на вода: 12 литри...

MASHINA ZA PERENJE GORENJE W 62Y2 S

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Тип – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕКапацитет на полнење:6,5 кгБрој на вртежи на центрифугата:800 rpmЕнергетска класа:A++Програми:18Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 44 cm...

MASHINA ZA PERENJE GORENJE W 72Y2

19,750MKD Ex Tax: 19,750MKD

Тип – МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕКапацитет на полнење:7 кгБрој на вртежи на центрифугата:800 rpmЕнергетска класа:A++Програми:18Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm...

MASHINA ZA PERENJE VOX WM 10601

13,990MKD Ex Tax: 13,990MKD

Капацитет:6кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕлектронска контролаЕнергетска клсса: А+Програми: 15Избор на температурата;Сервисна дијагностикаДимензии: 85×60×51 см;...

MASHINA ZA PERENJE VOX WM 10701

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Капацитет: 7кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕлектронска контролаЕнергетска клсса: А+Програми: 15Избор на температурата;Сервисна дијагностикаДимензии: 85×60×51 см;...

MASHINA ZA PERENJE VOX WM 10801

15,990MKD Ex Tax: 15,990MKD

Капацитет: 8кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕлектронска контролаЕнергетска клсса: А+Програми: 15Избор на температурата;Сервисна дијагностикаДимензии: 85×60×51 см;...

MASHINA ZA PERENJE VOX WM 552

10,600MKD Ex Tax: 10,600MKD

Капацитет: 5кгрБрој на вртежи на центрифугата: 500 вртежи/минута;Електронска контролаЕнергетска клсса: А+Класа на перење: АПрограми 15Сервисна дијагностикаДимензии: 85×60×51 см;...

MASHINA ZA PERENJE VOX WM 60661

11,990MKD Ex Tax: 11,990MKD

Капацитет: 6кгрБрој на вртежи на центрифугата: 600 вртежи/минутаИзбор на бројот на вртежиЕлектронска контролаЕнергетска клсса: А+Програми 15Сервисна дијагностикаДимензии: 85×60×51 см...

MASHINA ZA PERENJE VOX WM 80601

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Капацитет: 6кгрБрој на вртежи на центрифугата: 800 вртежи/минутаЕлектронска контролаЕнергетска клсса: А+Програми 15Сервисна дијагностикаДимензии: 85×60×51 см;...

MASINA ZA PERENJE GORENJE NJ 7203

16,990MKD Ex Tax: 16,990MKD

Капацитет на полнење:7 кгБрој на вртежи на центрифугата:1000 rpmЕнергетска класа:A+++Програми:18Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 60 cm...

MASINA ZA PERENJE VOX WM 10661

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Капацитет: 6кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕнергетска клсса: А+Програми 15Димензии: 60x51x85cm...

MINI SHPORET CROWN COV 50 B

5,490MKD Ex Tax: 5,490MKD

Мини шпорет – со два ринглиМоќност:2000W...

MINI SHPORET EFBA 1005

3,590MKD Ex Tax: 3,590MKD

Мини шпорет – со два ринглиМоќност:4200WКапацитет на рернаtа 36L2 рингли  180/145...

MINI SHPORET EFBA 2005

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

Мини шпорет – со два ринглиМоќност:4200WКапацитет на рернаtа 42L2 рингли  180/145...

MINI SHPORET YUCEL 4C COPER

5,990MKD Ex Tax: 5,990MKD

FULL PLIN

MINI SHPORET YUCEL 4C WHITE

5,990MKD Ex Tax: 5,990MKD

FULL PLIN

MINI SHPORET YUCEL 4N LUX COPER

6,990MKD Ex Tax: 6,990MKD

FULL PLIN

MINI SHPORET YUCEL 4N LUX WHITE

6,990MKD Ex Tax: 6,990MKD

FULL PLIN

PERALLNA FAVORIT MP 10006

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Капацитет: 6.2кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕнергетска клсса: АПрограми 15Димензии: 59.6x85x54cm...

PERALLNA FAVORIT MP 1008

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Капацитет: 8кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕнергетска клсса: А++Програми 15Димензии: 59.7×84.5×52.7cm...

PERALLNA FAVORIT MP 5100

10,499MKD Ex Tax: 10,499MKD

Капацитет: 5кгрБрој на вртежи на центрифугата: 1000 вртежи/минутаЕнергетска клсса: А+Програми 15Димензии: 59.7×84.5×49.7cm...

PERALLNA FAVORIT MP 8006

12,490MKD Ex Tax: 12,490MKD

Капацитет: 6кгрБрој на вртежи на центрифугата: 800 вртежи/минутаЕнергетска клсса: А++Програми 15Димензии: 59.7×84.5×49.7cm...

PERALLNA FAVORIT MP 8007

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

Капацитет: 7кгрБрој на вртежи на центрифугата: 800 вртежи/минутаЕнергетска клсса: А+Програми 15Димензии: 59.7×84.5×52.7cm...

PERALLNA FAVORIT MP7102

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

- Димензии: В/Ш/Д - 84,5/59,7/52,7 cm- Максимум вртежи во минута: 1000 rpm- Максимален капацитет: 7 kg- Волумен на барабан: 49 lt- Програми: 15 програми- Електронски програматор- Енергетска класа: A++- Еко систем за заштеда на енергија- Заштита проти...

PERALLNA FAVORIT MP8102

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

- димензии В/Ш/Д: 84,50 /59,70 /55,70 cm- 1000 вртежи во минута (RPM)- Капацитет: 8 kg- 54 L иноксен барабан- 15 програми- електронски програматор- копче за контрола на температура- индикатор за циклус на перење- одложен старт- енергетска класа: A++-...

PERALLNA GORENJE W 6101 S

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Енергетска класа: A+Боја: БелаКапацитет за перење: 1-6 kgКолекторски моторИновативен облик на барабанотБрој на вртежи на центрифугата: 1.000 rpmКапацитет за перење: 1-6 kgВолумен на барабанот: 42 lРегулирање на бројот на...

PERALLNA GORENJE W 6503 S

16,290MKD Ex Tax: 16,290MKD

Енергетска класа: A+++Боја: БелаКапацитет за перење: 1-6 kgКолекторски моторSensoCareИновативен облик и дизајн на барабанот (SpaDrum)Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpmКапацитет за перење: 1-6 kgВолумен на барабанот:&nb...

PERALLNA GORENJE W 8503

20,990MKD Ex Tax: 20,990MKD

Енергетска класа: A+++Боја: БелаКапацитет за перење: 1-8 кгКолекторски моторSensoCareИновативен облик и дизајн на барабанот (SpaDrum)Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpmКапацитет за перење: 1-8 кгВолумен на барабанот:&nb...

PERALLNA GORENJE W6503 S

16,290MKD Ex Tax: 16,290MKD

Енергетска класа: A+++Боја: БелаКапацитет за перење: 1-6 kgКолекторски моторSensoCareИновативен облик и дизајн на барабанот (SpaDrum)Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpmКапацитет за перење: 1-6 kgВолумен на барабанот:&nb...

PHILIPS DVD DVP2850 USB

2,590MKD Ex Tax: 2,590MKD

PLINSKA FURNA

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

Plinska FurnaGolema RelnaCrevo + Stegi...

PLINSKA GREALKA AS ROYAL 42

4,990MKD Ex Tax: 4,990MKD

Плинска Греалка Ас РојалМодел: RS 42Вати: 3 x 1400 = 4200Електронски Упалјач385x440x750 mm...

PLOCA VOX EBC 400 DB

10,490MKD Ex Tax: 10,490MKD

Ширина 60 смHi-Light зони за готвење:4Димензија на грејна зона: ø145 mm х 2Димензија на грејна зона: ø180 mm х 2Закосев рабБезбедносно заклучувањеСветлосен индикаторот за топла плоча...

RADIATOR VIVAX OH 133003 F

3,590MKD Ex Tax: 3,590MKD

Радијатор ВИВАЏ13 Ребра2500 вативентилатор 400 вати1 година гаранција...

SADOVI VOX GSH 6641

15,990MKD Ex Tax: 15,990MKD

ВграднаКапацитет 12 комплетиЕнергетска класа А +Енергетска класа за перење АЕнергетска класа за сушење класа АБрој на програми за миење 5 програми + предперењеТемпература на перење:5  40°/50°/55°/65°/70°C...

SADOVI VOX GSI 4641

15,490MKD Ex Tax: 15,490MKD

Комплетно вграднаКапацитет 10 комплетиЕнергетска класа А +Енергетска класа за перење АЕнергетска класа за сушење класа АБрој на програми за миење 5 програми + предперењеТемпература на перење:5  40°/50°/55°/65°/70°C...

SHPORET FAVORIT EC 640 WWFT

10,500MKD Ex Tax: 10,500MKD

SHPORET FAVORIT K 622 WWFT KOMBINIRAN

12,500MKD Ex Tax: 12,500MKD

SHPORET FERRE 5340G-WHITE 14924

8,490MKD Ex Tax: 8,490MKD

- 4 Ringli- 3 Funkcii na relnata- Termostat- 1 Tava - 1 Reshetka- Duplo staklo - Dimenzii na relnata: 45x37 - Dimenzii na sporetot : 50x50x86...

SHPORET FERRE C 6340 G ELEKTRICEN

8,990MKD Ex Tax: 8,990MKD

Шпорет Ферре Ц6340Г – ЕлектриченФурна на струја4 Рингли на струја1-тепсиа 1-решеткаДупло СтаклоКапакТренди ДизајнКабел 1.5м2x1000w (рингли) ; 2x1500w (рингли)Бела БојаЦертификати за кфалитетЦертификати за сигурност...

SHPORET FERRE C 6340 G Inox

10,990MKD Ex Tax: 10,990MKD

Shporet Ferre C6340G INOXFull PLINFurna na PLIN + 4 Resoa na plinElektronsko palenje na resoata1-tepsia 1-reshetkaDuplo StakloKapakTrendy DesignGAS Pype SystemINOX bojaCertifikati za kfalitetCertifikati za sigurnost...

SHPORET FERRE C 6340 G – BROWN

9,490MKD Ex Tax: 9,490MKD

Плински Шпорет ФЕРРЕ – КафеавФурна на Плин4 Решоа на плин1 Тепсиа , 1 РешеткаДупло СтаклоКапакТренди ДизајнГАС Пипе системЦертификати за кфалитетЦертификати за сигурностЦертификати за Економичен производ12 месеци гараницја...

SHPORET FERRE GL 9350

23,990MKD Ex Tax: 23,990MKD

Плински Шпорет ФЕРРЕ 90 цмФурна на Плин (74 цм)5 Решоа на плин (електронско Палење)1 Тепсиа , 1 РешеткаДупло СтаклоКапакЛуксори ДизајнАмерички ДизајнЕуропоол ГАС Пипе системЦертификати за кфалитетЦертификати за сигурностЦертификати за Економичен...

SHPORET KONCAR 6040 VM G BT2

12,990MKD Ex Tax: 12,990MKD

SHPORET NA DRVA ALFA PLAM EK 550

11,290MKD Ex Tax: 11,290MKD

SHPORET NA DRVAALFA PLAM EK-550BELLEV I DESEN...

SHPORET VOX CHT 6001 GLASS

16,600MKD Ex Tax: 16,600MKD

Енергетска класа: Б;Стакло керамичка плоча;2 рингли – Ø180 mm2 рингли – Ø145 mmКонвенционална рерна со капацитет од 61 литар;Долен грејач на рерната: 1100 W;Горен грејач на рерната: 1200 W;Јачина на грејачот за грил (скара): 2600 W;Термостат;Тајмер;“...

SHPORET VOX CHT 6001 IX GLASS

18,990MKD Ex Tax: 18,990MKD

Oven electric double grill 2600 W,flap drawer, ƒmetal lid,ƒwire grill & deep tray & shallow tray,ƒadjustable feet,ƒoven lightCooker type: Glass-ceramic cooker topƒOven type: Self-ventilated ovenƒCavity volume: 61 lCooktop: ...

SHPORET VOX CHT 6005 SILVER

16,990MKD Ex Tax: 16,990MKD

Енергетска класа АТип на рерна конвекцискаКапацитет на рерна 61 lБрој на рингли 4 (2xØ180+2xØ145mm)Мулти функционална рерна 6 функцииДимензии (ШxДxВ) 60 x 60 x85 cmБоја inoxГаранција 5 години...

SHPORET VOX EHB 604

11,490MKD Ex Tax: 11,490MKD

Енергетска класа: БСтандардни рингли 3 и 1 експрес ринглаКонвенционална рерна со капацитет од 61 литарДолен грејач и горен грејачГрил (скара)ТермостатДлабока тава...

SUSHARA ARISTON TCM 580

15,490MKD Ex Tax: 15,490MKD

Машина за сушење алиштаКондензацискаЕнергетска класа: СКапацитет :8 кгДизајн: Бело2 температури...

SUSHARA GORENJE 724 BL Kondenzaciska

18,990MKD Ex Tax: 18,990MKD

Енергетска класа: BБоја: БелаКапацитет на сушење: 7 кгКапацитет на сушење: 7 кгЕлектриченВолумен на барабанот: 117 lВрата: 35 cmАгол на отвoрање на вратата: 180 °Реверзибилно движење на барабанотМожност за директен ...

TV ANTENA

700MKD Ex Tax: 700MKD

VERTIKALEN ZAMRZNUVAC SO 3 FIOKI VOX VF 1200

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

Верикален замрзнувачЕнергетска класа: А+Нето зафатнина 62 литириПроѕирни фиоки:3Фиока за брзо замрзнувањеАнтибактериска заштита...

VERTIKALEN ZAMRZNUVAC SO 6 FIOKI VOX BF 2500

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

Енергетска класа: А+Бруто зафатнина: 210LНето зафатнина: 182L6 проѕирни фиоки;Фиоки за брзо замрзнување;Димензии: 144х54х60 см;Потрошувачка на енергија: 0,65kWh/24h...

VGR FURNA MAX BO 2005

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Мултифункционална рерна со вентилациско печењеМеханички тајмерИноксен панелИноксни копчиња:3Алуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60...

VGR FURNA MAX BO 3015

11,990MKD Ex Tax: 11,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Мултифункционална рерна со вентилациско печењеДигитален тајмерИноксен панелPush & Pull иноксни копчиња:6Алуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60...

VGR FURNA MAX BO1005

8,990MKD Ex Tax: 8,990MKD

Енергетска класа: АПрограми за готвење: 5Јачина на грејач:1200 WМултифункционална рерна со вентилациско печењеИноксен панелИноксни копчињаАлуминиумска рачкаОсветлување во рернатаИноксна решеткаТава за печењеДимензии 60х60х60...

VGR MASHINA SADOVI FAVORIT MSV5000

14,990MKD Ex Tax: 14,990MKD

- dimenzije V/Š/D: 81,5cm/59,6cm/57cm- maks. kapacitet: 12 kompleta- 5 programa- energetska klasa: A +- klasa na susenje: B- podesiva gornja korpa- kapacitet: 12 L vode- jedan ciklus: od 4,5 L do 16,5 L vode u zavisnosti od programa- trajanje program...

VGR PLOCA MAX BH4000

10,490MKD Ex Tax: 10,490MKD

Саклокерамичка плотнаСензорски командиГрејни зони: 4Димензија на грејна зона:2 х ø145mm мах 1000WДимензија на грејна зона:2 х ø180mm мах 1500WИндикатор за топлинаДимензии: 60cm...

VGRADEN FRIZHIDER FAVORIT VCF350 KOMB

18,490MKD Ex Tax: 18,490MKD

Енергетска класа А,Капацитет 376l,димензии: 177x54x54.5cm...

VGRADEN FRIZHIDER VOX VOX IKK 3500

18,490MKD Ex Tax: 18,490MKD

Енергетска класа А +Капацитет 318lБруто капацитет 228lНето капацитет 90lШирина 60 смВисина 180Вградни димензии...

VIVAX ACP 12PT35AEC

17,990MKD Ex Tax: 17,990MKD

Ladenje: 3.5KWGreenje :1.4KW...

VOX EBB 1000 IX

9,490MKD Ex Tax: 9,490MKD

Капацитет рерна: 64ЛШирина 60 смСветлото во рернатаГорен грејач 1200 WДолен грејач 1100 WПлитка тава...

VOX EBB 2110 IX

11,390MKD Ex Tax: 11,390MKD

Капацитет: 58ЛШирина 60 смСветлото во рернатаГорен грејач 1200 WДолен грејач 1100 WДвоен грил 1400-2600 WВентилаторМеханички тајмер...

VOX EBB 2121 IX

11,990MKD Ex Tax: 11,990MKD

Showing 1 to 189 of 189 (1 Pages)