MAX DJL 905

1,790MKD Ex Tax: 1,790MKD

Рачна правосмукалка Макс ДЛЈ-905:Рачна правосмукалка за суво и мокро чистење;Моќност: 35W;Лесна за носење;Индикатор за полнење...

MAX HVC 227 W

1,190MKD Ex Tax: 1,190MKD

Моќност: 25W;Батерија: 3.6V (3 X1.2V Ni-MH AA 1400mAh);AC адаптер;Капацитет на садот за прашина: 450мл;За суво чистење;Пренослива и лесна за употреба;Тивок мотор;Лед индикатор за полнење;Додаток за чистење на аголни површини и мала четка...

MAX RP 227 BLACK

1,290MKD Ex Tax: 1,290MKD

Правосмукалка Максимална моќност на моторот: 25WБатерија3.6V (3 X1.2V Ni-MH AA 1400mAh)...

MAX RP 227 WHITE

1,290MKD Ex Tax: 1,290MKD

Правосмукалка Максимална моќност на моторот: 25WБатерија3.6V (3 X1.2V Ni-MH AA 1400mAh)...

MAX SC 100

1,990MKD Ex Tax: 1,990MKD

Моќност: 700WУсисна моќ: 85WЦиклонски системХепа филтерПластичен сад за отпад со капацитет :0,5LДвојна употреба, со или без цевка...

SEVERIN 7908

1,390MKD Ex Tax: 1,390MKD

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКАБАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕФИЛТЕР ШТО ЛЕСНО СЕ ЧИСТИИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ...

Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)