Arnica Bora 4000

5,990MKD Ex Tax: 5,990MKD

2400w

ARNICA HYDRA RAIN

7,990MKD Ex Tax: 7,990MKD

Моќност: 2400WРезервоар за вода:3L-12LХартиена кеса:22LМетална телескопска цевкаЦрево должина од 2 метриДолжина на кабелот 6 m...

ARNICA HYDRA RAIN PLUS

9,990MKD Ex Tax: 9,990MKD

Моќност: 2400WРезервоар за вода:3L-12LХартиена кеса:22LМетална телескопска цевкаЦрево должина од 2 метриДолжина на кабелот 6 m...

BLACK + DECKER BXVC20MDE

2,990MKD Ex Tax: 2,990MKD

CONTI CSC 207

2,490MKD Ex Tax: 2,490MKD

1650w

CONTI CU 201

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

2000w

CONTI CU 204 CLEAN ROBOT

7,390MKD Ex Tax: 7,390MKD

2200w

CONTI CU 205

4,990MKD Ex Tax: 4,990MKD

2000w

FAVORIT FVC163 A

3,800MKD Ex Tax: 3,800MKD

Моќност : 2000W

GORENJE VC 1411 B

2,990MKD Ex Tax: 2,990MKD

Радиус: 14 mВолумен на вреќичката: 2 lПравосмукалка Максимална моќност на моторот: 1400 W...

GORENJE VC 1621 DPRII

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

Радиус: 14 mВолумен на вреќичката: 3.5 lПравосмукалка Максимална моќност на моторот: 1600 W...

GORENJE VC 1821 DPWRII

4,290MKD Ex Tax: 4,290MKD

Волумен на вреќичката: 3.5 lПравосмукалка Максимална моќност на моторот: 1800W...

GORENJE VC2021DPBKII

4,990MKD Ex Tax: 4,990MKD

DELTA POWER II Радиус: 14 mВолумен на вреќичката: 3 l1 Хепа филтерПравосмукалка Максимална моќност на моторот: 2.000 W...

GORENJE VC2221DPBKRII

5,500MKD Ex Tax: 5,500MKD

DELTA POWER II Радиус: 14 mВолумен на вреќичката: 3 l1 Хепа филтерПравосмукалка Максимална моќност на моторот: 2.200 W...

GORENJE VC2224RPBU

6,500MKD Ex Tax: 6,500MKD

ROPOWER Радиус: 17 mВолумен на вреќичката: 3,5 l1 Хепа филтерПравосмукалка Максимална моќност на моторот: 2.200 W...

MAX 22 AVTOMATIK

2,290MKD Ex Tax: 2,290MKD

Правосмукалка Макс 22 со Фиксна брзина:Моќност: минимална 1400W- максимална 1600W;Автоматско враќање на кабел од 5 метри;2 пластични цевки;Флескибилно црево;Пластична четка со тркала;Платнена кеса;Четка за недостапни места...

MAX 22 ELEKTRONIK

2,390MKD Ex Tax: 2,390MKD

Правосмукалка Макс 22 со регулатор:Моќност: минимална 1400W- максимална 1600W;Автоматско враќање на кабел од 5 метри;2 пластични цевки;Флескибилно црево;Пластична четка со тркала;Платнена кеса;Четка за недостапни места...

MAX CHOCOLATE 2000W

4,390MKD Ex Tax: 4,390MKD

Правосмукалка Макс Чоколате:Моќност: 2000W;Ниско ниво на бучавост;Тивка технологија;Хепа филтер;Патент за бучава од откажување на уредот;Кабел со должина од 5 метри;Автоматско враќање на кабел;Метална телескопска цевка;...

MAX DBH 01

690MKD Ex Tax: 690MKD

Прозирен отстранлив сад за прав.Едноставен за празнење на правот.Едноставна прегледност на усисаниот прав.Длабок сад за прав, кој овозможува подобра циркулација во самиот филтер.Ја подобрува ефикасноста на Вашата правосмукалка...

MAX DOMINO W006 BELA

3,690MKD Ex Tax: 3,690MKD

Моќност: 2000W;Електронска контрола на брзината;Телескопска цевка од нерѓосувачки челик;Сунѓерест филтер;Пластична четка;2 во 1 мала четка;Платнена кеса;Автоматско враќање на кабелот...

MAX SC 1001

2,190MKD Ex Tax: 2,190MKD

Моќност: 700WУсисна моќ: 85WЦиклонски системХепа филтерПластичен сад за отпад со капацитет :0,5LДвојна употреба, со или без цевкаГолема папучаДолжина на кабел: 5mНамотување на кабел за подобро складирање...

MAX VC 306

3,590MKD Ex Tax: 3,590MKD

-1600W3.5L KapacitetHEPA FILTER2 Years WarrantyCyclone System

MAX VC 777

3,690MKD Ex Tax: 3,690MKD

-2200W4.5L Kapacitet2 Years WarrantyHEPA FILTER5m KabellMetalen Cev

SAMSUNG VCC 4135 S 37

3,590MKD Ex Tax: 3,590MKD

Моќност: 1600WВшмукувачка моќ: 320WИндикатор за полна кесаКапацитет на кесата: 3LПлатнена кесаCyclone филтер...

SAMSUNG VCC 4320 S31

4,290MKD Ex Tax: 4,290MKD

• Правосмукалка• Моќност:1600W• Вмукувачка моќ:350W• Капацитет на садот:1,3L...

SAMSUNG VCC 4550 V3

4,890MKD Ex Tax: 4,890MKD

• Правосмукалка• Моќност:1800W• Вмукувачка моќ:370W• Капацитет на садот:1,3L• Регулација на моќност• Телескопска цевка• Должина на кабел:6m...

USUSIVAC ARNICA MERLIN VIOLET

2,690MKD Ex Tax: 2,690MKD

2 KG  240 V  1000 watts...

USUSIVAC FANTOM DC-2850

4,100MKD Ex Tax: 4,100MKD

2,5 Lt...

USUSIVAC FAVORIT FVC-156

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

- 1 metalna teleskopska cev- Plastična četka za pod- Pedala za automatsko navijanje kabla- Indikator napunjenosti kese- Specijalen dizajn za malu buku- Tekstilna ili papirna kesa- Kapacitet kese za prašinu: 2 l- rotacija creva: 360 stepeni- velika ru...

USUSIVAC FAVORIT FVC-306

3,990MKD Ex Tax: 3,990MKD

- 1 metalna teleskopska cev- Plastična četka za pod- Pedala za automatsko navijanje kabla- Indikator napunjenosti kese- Specijalen dizajn za malu buku- Tekstilna ili papirna kesa- Kapacitet kese za prašinu: 4 l- rotacija creva: 360 stepeni- velika ru...

USUSIVAC GORENJE VC1621 PSWS

4,290MKD Ex Tax: 4,290MKD

1600 Вт; 3 л;...

USUSIVAC GORENJE VC1821 PSWBU

4,390MKD Ex Tax: 4,390MKD

Snaga u W: 1800 WTežina: 4,9 kg

USUSIVAC GORENJE VC1825 PSWG

4,790MKD Ex Tax: 4,790MKD

1.800 W3 l7,6 kg...

USUSIVAC GORENJE VC2021 PSBKBU

4,990MKD Ex Tax: 4,990MKD

2000W

USUSIVAC LG VB-2716 NND

3,300MKD Ex Tax: 3,300MKD

USUSIVAC SENCOR SVC 45 RD

2,490MKD Ex Tax: 2,490MKD

Energy classDBaglessNOPower input1 200 WNoise level82 dBTubesFOLDING PLASTICFiltration level5HEPA filterNOWashable output filterNOFilter clogging indicationNOTurbo brushNOParquet nozzleNOUpholstering nozzleNOSlotted nozzleYESDust brushYESCable l...

USUSIVAC VIVAX VC 1603

2,190MKD Ex Tax: 2,190MKD

1600WKapacitet kese za prašinu: 2 lit, indikator napunjenosti kese, dužina kabla: 5m, plastična četka, plastična cev iz 2 dela, platnena kesa, usisna snaga 240...

USUSIVAC VIVAX VC 1604

2,190MKD Ex Tax: 2,190MKD

1600 WKapacitet kese za prašinu: 2 litindikator napunjenosti kesedužina kabla: 5m plastična četkaplastična cev iz 2 delaplatnena kesa...

USUSIVAC VIVAX VC 1605

2,290MKD Ex Tax: 2,290MKD

1600W...

USUSIVAC VIVAX VCC-2000 WP

3,490MKD Ex Tax: 3,490MKD

2000WCiklon posuda, kapacitet posude 2l, metalna teleskopska cev, dužina žice 5 m, 2 HEPA filtera, kontrola brzine...

USUSIVAC ZA PEPEL ISKRA 3N1601-20LIT

2,800MKD Ex Tax: 2,800MKD

• Моќност: 1000W• напон: 220-240V ~ 50Hz• Всисна сила: 17 kPa / 170mBar• капацитет на контејнерот: 20L• Алуминиумска вшмукување цевка: 1м• Функција на дување• Лесна контрола• Филтер кој лесно се мие• Соодветна рачка на горниот дел на уредот...

VIVAX VC 2000

3,300MKD Ex Tax: 3,300MKD

Правосмукалка Максимална моќност на моторот: 2000 WВолумен на вреќичката: 2.5 l...

VIVAX VC 2400

4,190MKD Ex Tax: 4,190MKD

Правосмукалка Максимална моќност на моторот: 2400 W...

Showing 1 to 43 of 43 (1 Pages)