ISKRA THMGD 500 A

4,790MKD Ex Tax: 4,790MKD

Iskra, ја зачувува традицијата, и со оваа електрична месо мелница со додатоци, овозможува лесно да подготвите смеса за вкусни плескавици, домашни колбаси, пире од домати, мелени пиперки, и многу повеќе!Класичниот дизајн, додатните алатки, јачината, и...

ST MG 2000 J

2,790MKD Ex Tax: 2,790MKD

ST MG-2000J Superior Technology• Електричнa машина за мелење месо• бела боја• 2000W Моќност• реверзибилна функција• Додатоци: 3 дискови (3мм + 5мм + 7мм)• додаток за правење колбаси• додаток за правење Kibbe• ножеви од нерѓосувачки челик• нелизгачка ...

Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)