APARAT ZA PALACINKI MAKS CP 01 C

2,090MKD Ex Tax: 2,090MKD

Моќност: 1000wПрилагодлива контрола на температуратаНелеплива плоча лесна за чистењеКерамичка навлакаСветилка за вклучено и спремно за работКуќиште отпорно на топлинаДијаметар на плочата: 30смДодатоци: т-вилушка, дрвена шпатула...

APARAT ZA PALACINKI SEVERIN 2198

2,590MKD Ex Tax: 2,590MKD

Моќност:1000 WВисоко квалитетно пластично куќиштеnon-stik обложена тава приближно 30 смПроменлив термостатon/off свичПилот светлоИндикатор подготвен за употребаДимензии (ШxВxД):350mm x 80mm x 315mm...

ST PMH01

1,290MKD Ex Tax: 1,290MKD

ST Dolce PM-H01• Superior Technology• Апарат за правење палачинки• 1000W• нелеплива површина од 12“• копче за селекција на соодветна температура• посебен дел за намотување на кабелот• светлосни индикатори за старт и крај на работата• вклучени 2 дрвен...

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)