APARAT ZA POTSISUVANJE ADLER AD 2812

1,490MKD Ex Tax: 1,490MKD

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челикЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна должинаКраток чешел: 3-15 mmДолг чешел: 18 – 30 mm18 различни должини на шишањеОвозможено е шишање додека се полни апаратот...

APARAT ZA POTSISUVANJE ADLER AD 2818

1,290MKD Ex Tax: 1,290MKD

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик18 различни должини на шишањеКраток чешел: 3-15 mmДолг чешел: 18-30mmАпаратот може да се користи додека се полни...

APARAT ZA POTSISUVANJE REMINGTON HC 5150

1,990MKD Ex Tax: 1,990MKD

APARAT ZA POTSISUVANJE SEVERIN 0707

1,490MKD Ex Tax: 1,490MKD

Копче за вклучување / исклучувањеНерѓосувачки челични острици4 додатоци за 3, 6, 9 и 13 мм сечење должиниМожност за лево – десно прикачување на додатоците за шишањеПрецизност од 1-1,6ммЈамка за закачување...

APARAT ZA POTSISUVANjE SO TRIMER ADLER AD 2822

1,590MKD Ex Tax: 1,590MKD

Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик18 различни должини на шишањеКраток чешел: 3-15 mmДолг чешел: 18-30mmОтстранлиа глава за лесно чистењеЕргономски дизајн се вклопува во вашата ракаГумена завршница за полесно користење...

MASHINA SHISHANJE ADLER AD-2816

1,200MKD Ex Tax: 1,200MKD

Лизгачки чешел за прецизна должина; 3 додатоци: мал чешел: 0,5 - 2,5 mm, краток чешел: 3-18 mm, голем чешел: 21-36 mm; Сетот вклучува ножици, масло, чешел, четка и полнач...

MASHINA SHISHANJE GRUNDIG MC-3320

1,490MKD Ex Tax: 1,490MKD

MASHINA SHISHANJE GRUNDIG MC-6040

1,800MKD Ex Tax: 1,800MKD

време на полнење: 45 мин;работа на батерија (на полнење/мрежа);напон: 100-240 V/50 - 60Hz;керамички сет од сечила;2 телескопски чешли;автоматско прилагодување нa напон; просечна должина: 2-41 mm;телескопски чешли;високо квалитетен и мек допир по...

MASHINA SHISHANJE ISKRA LR8918

1,490MKD Ex Tax: 1,490MKD

• Aparat za šišanje ISKRA QR8918• Napon: 220V-240V~50Hz• Snaga: 12W• Lagan i tih• 4 nastavaka• Dodaci:– Škare– Češalj– Četka– Ulje za oštrice– Zaštita oštrice• Dimenzije pakiranja (v mm): 240 (V) x 170 (Š) x 57 (G)• Neto težina: 0,77 kg• Bruto težina...

MASHINA SHISHANJE ISKRA RFC1306

1,790MKD Ex Tax: 1,790MKD

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,Моќност: 5W,3 во едно - за коса, брада и телоПрилагодлива должина на сечилата со регулатор,2 чешли за потстрижување ,Индикатор за полнење,Литиум-јонска батерија на полнење,погоден за влажна употреба,може да работи и на каб...

MASHINA SHISHANJE REMINGTON HC-5018

1,490MKD Ex Tax: 1,490MKD

Self-sharpening steel bladesCorded use3, 6, 9, 12, 18 mm guide combsInclude neck brush, cleaning brush and styling comb...

MASHINA SHISHANJE REMINGTON MB-4010

1,590MKD Ex Tax: 1,590MKD

TRIMER ZA NOS UŠI ADLER AD 2907

700MKD Ex Tax: 700MKD

Тример за нос и уши;Тример за веѓи;Тример за брада и мустаќи;Прецизен тример;Капак за сечилото;Четка за чистење;Напојување: 1 х АА батерија...

Showing 1 to 13 of 13 (1 Pages)